Įvairovės ir nediskriminavimo veiklos naujienos - 16/12/2011

 

  • Naujas lankstinukas apie ES nacionalinės romų integracijos strategijos struktūrą

  • Kovos su diskriminacija naujienlaiškis - žiemos leidimas

  • Aukšto lygio Nacionalinių ir Europos lygybės institucijų ir vadovų susitikimas 2011 m. lapkričio 29 d.

 

Įvairovės ir nediskriminavimo veiklos naujienos - 16/12/2011
                                                                    
Šiame numeryje

 

  • Naujas lankstinukas apie ES nacionalinės romų integracijos strategijos struktūrą

  • Kovos su diskriminacija naujienlaiškis - žiemos leidimas

  • Dvi naujausios Europos tinklo teisės ekspertų ataskaitos

  • Aukšto lygio Nacionalinių ir Europos lygybės institucijų ir vadovų susitikimas
    2011 m. lapkričio 29 d.

  • Atnaujinkite savo parankines svetaines!

 

 

Dvi naujausios Europos tinklo teisės ekspertų ataskaitos

 Amžius ir užimtumas: ataskaitoje tiriami kai kurie praktiniai diskriminacijos dėl amžiaus draudimo įgyvendinimo aspektai pagal iš šalių gautą informaciją. Ataskaitoje ypač daug dėmesio skiriama išsiaiškinti, kaip įvairios lygių galimybių principo išimtys, arba potencialios išimtys, yra pateiktos direktyvoje ir kokią įtaką jos daro nacionaliniams diskriminacijos dėl amžiaus įstatymams. 

Kaip pateikti ieškinį dėl diskriminacijos: per šį vadovą Europos Komisija tiesiogiai kreipiasi į diskriminacijos aukas ir pateikia praktinius patarimus siekiant teisybės pagal Europos nediskriminavimo įstatymą.  

Europos teisės ekspertų tinklo interneto svetainė

 

 

Atnaujinkite savo parankines svetaines!

 

Norėdami gauti aktualiausias naujienas ir tyrinėti mūsų naujus žiniatinklio puslapius, atnaujinkite savo parankines svetaines!

Kova su diskriminacija:
http://ec.europa.eu/justice/discrimination/index_lt.htm

Kampanija „Už įvairovę. Prieš diskriminaciją":
http://ec.europa.eu/justice/fdad/cms/stopdiscrimination/?langid=lt

 

 

 

Naujas lankstinukas apie ES nacionalinės romų integracijos strategijos struktūrą

 

 

Išleistas naujas lankstinukas, kuriame paaiškinama ES sprendimų vykdytojų struktūra regioniniu ir vietiniu lygmeniu. Lankstinukas greitai bus išverstas į 22 ES kalbas. Leidinyje pateikti esminiai ES struktūros elementai ir aiškiai nurodomos gerosios praktikos bei priemonės, kurios gali pagelbėti priimant sprendimus nacionaliniu, regioniniu ir vietiniu lygmeniu.  

Nacionalinė romų integracijos strategija ir įvairią įtaką savo sprendimais darantys politikai buvo įtraukti į darbotvarkę šeštajame Europos platformos, skirtos romų integracijai, susitikime, kuris 2011 m. lapkričio 17-18 d. vyko Briuselyje. 

„Dirbkite kartu dėl romų integracijos: paaiškinta ES struktūra"

Romų integracijai skirta Europos platforma

 

 

 

Kovos su diskriminacija naujienlaiškis - žiemos leidimas

 

 

Kovos su diskriminacija naujienlaiškio 2011 m. žiemos leidimas jau internete anglų, prancūzų, vokiečių ir lenkų k.

Naujausiame leidime daug dėmesio skiriama Penktajam lygybės aukščiausiojo lygio susitikimui, kuris 2011 m. lapkričio 14-15 d. vyko Poznanėje, Lenkijoje. Susitikime pagrindinė tema buvo, kaip lygybės politika yra įgyvendinama regioniniu ir vietiniu lygmeniu visoje ES. Naujienlaiškyje yra interviu su Teisingumo generalinio direktorato komandos, dirbančios su nediskriminavimo politika Europos Komisijoje, vadove Lina Papamichalopoulou bei naujausia informacija apie veiklas, leidinius ir kitus įvykius, kurie vyksta ES ir skatina kovą su diskriminacija bei remia lygybę.

 

 

 

Aukšto lygio Nacionalinių ir Europos lygybės institucijų ir vadovų susitikimas
2011 m. lapkričio 29 d.

 

 

„Equinet" - Europos lygybės institucijų tinklo - antrasis aukšto lygio susitikimas Briuselyje įvyko lapkričio 29 d. Susitikimo tikslas buvo aptarti aktualius klausimus, susijusius su lygybės skatinimu ir lygybės institucijų efektyvumu, įskaitant svarbius teisės bei politikos sferų patobulinimus, kurie yra nacionalinių lygybės institucijų pagrindas. Europos Komisijai atstovavo Teisingumo generalinio direktorato nediskriminavimo ir romų veiklų koordinavimo vadovė Lina Papamichalopoulou.

http://www.equineteurope.org/1905.html

 

Šie laiškai siunčiami visiems prenumeratoriams, kurių duomenys yra Bendrijos veiklos programos PROGRESS kontaktinių duomenų bazėje (krypties „Nediskriminavimas ir įvairovė“). Jais siekiama pranešti svarbias naujienas, informuoti apie įvykius ir publikacijas nediskriminavimo tema. Užsiprenumeruoti „Equalitynews“ galite tinklalapyje www.equalitynews.eu, o duomenims atnaujinti ir prenumeratai nutraukti tereikia parašyti adresu info@equalitynews.eu