2020-05-20 Istorinės atminties ir su Lietuvos įvaizdžiu susijusių projektų finansavimo konkursas

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija skelbia projektų ir iniciatyvų (toliau – projektai) finansavimo konkursą.

2020-05-11 Po 16 metų kovos pasidavęs taboras: kraupias istorijas primena vis dar atslenkantys narkomanai

Nei botagu, nei saldainiu valdžiai ilgą laiką nepavyko iš 80 nelegaliai suręstų lūšnų iškraustyti čigonų, todėl dar labai sunku patikėti, kad iki birželio 1-osios didžiausia narkotikų prekyvietė bus sulyginta su žeme.


 

2020-05-07 Nauji palengvinimai ES finansuojamiems projektams

Šiuo pandemijos laikotarpiu daugeliui Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamų projektų vykdytojų, ypatingai tiems, kurie veiklas vykdo nuotoliniu būdu, kyla įvairių su projektų administravimu susijusių klausimų. Kaip teisingai atsiskaityti už atliktas veiklas? Kaip yra su kitų nenumatytų išlaidų tinkamumu? ir kt.

2020-04-20 Išsaugosime žmones – išsaugosime Lietuvą

Pasibaigus koronaviruso karantinui susidursime su gilia krize. Valstybė kuria ekonomikos gelbėjimo planus stambiam ir vidutiniam verslui, tačiau gelbėti turime ne tik verslą. Gelbėti turime žmones.

2020-04-08 Nevyriausybininkai ir mokslininkai: paramos reikia ne tik verslui, kitaip kartosis 2008 metų krizės klaidos

Daugiau nei 150 Lietuvoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų kartu su mokslininkais kreipėsi į valstybės vadovus ragindami padėti labiausiai nuo COVID-19 pandemijos padarinių nukentėsiantiems žmonėms. Anot kreipimosi autorių, valstybės paramos reikia ne tik verslui, bet ir individualiems asmenims, šeimoms bei nevyriausybiniam sektoriui, kuris padeda pažeidžiamiausioms visuomenės grupėms, kitu atveju kartosis 2008-2009 m. ekonominės krizės scenarijus.