2018-06-11 Pasirašykite peticiją - padėkite savo giminaičiams, kaimynams, bendradarbiams, o gal ir sau patiems.

Beveik kas dešimtas Lietuvos gyventojas turi skolą, kuri perduota antstoliams – tai 250 000 žmonių.Nors atskaitymai nuo darbo užmokesčio gerokai didesni nei kitose Europos Sąjungos valstybėse, skolos nemažėja.

Dabartinė skolų grąžinimo sistema verčia emigruoti arba dirbti nelegaliai ir slėpti savo pajamas – dirbant legaliai po išskaitų dažnai nelieka net ir minimalių lėšų pragyvenimui.

 

2018-05-23 Lietuvoje skolos skandina, suteikime galimybę jas grąžinti

„Skola – tai kilpa, kurią lieka tik patraukti“, – socialinė darbuotoja, dirbanti su skolų turinčiais žmonėmis.

Vienas iš dešimties Lietuvos gyventojų turi skolą, kuri perduota antstoliams – tai 250 000 žmonių arba beveik tiek, kiek gyventojų turi antras pagal dydį Lietuvos miestas Kaunas.

2018-05-07 Vilnius Social Club kviečia praleisti „Dieną gatvėje“!

„Diena gatvėje“ – tai renginys skirtas Naujininkų bendruomenei. Šiuo renginiu Vilnius Social Club komanda siekia prisidėti prie bendruomeninių ryšių stiprinimo, paskatinti dialogą tarp skirtingų žmonių, suteikti erdvę jauniems žmonėms dalyvauti bendruomenės gyvenime, o Naujininkuose veikiančioms organizacijoms – pristatyti savo veiklą.

2018-04-24 Rekomendacijos dėl veiksmų kovojant su antisemitizmu ir romafobija Lietuvoje, 2018 m.

Vertinant didžiulę tarptinstitucinio bendradarbiavimo svarbą ir aktualumą, Romų visuomenės centras kartu su patyrusiais ir gerai pažįstamais partneriais: Lietuvos žydų bendruomene Lietuvos žmogaus teisių centru ir Moterų informacijos centru bei suburta ekspertų grupe. įgyvendinina EVZ (Vokietija) remiamą projektą „Rekomendacijų dėl veiksmų kovojant su antisemitizmu ir romafobija Lietuvoje, paruošimas ir viešinimas “.

2018-04-10 Tarptautinės romų dienos proga Seime atidaryta paroda

Balandžio 6 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko renginys, skirtas Tarptautinei romų dienai paminėti.

Renginio dalyviams sveikinimo žodį tarė Tautinių mažumų departamento direktorė Vida Montvydaitė, Lietuvos romų bendruomenės pirmininkas Ištvanas Kvikas, Seimo Žmogaus teisių komiteto atstovas Kęstutis Masiulis, Lietuvos Žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky, Baltijos regiono romų asociacijos vadovė Vaiva Poškaitė-Tomaševič ir Panevėžio vaikų dienos užimtumo centro vadovė Daiva Tumasonytė. Renginyje dalyvavo Lietuvos romų atstovai, Seimo nariai ir tautinių mažumų bei romų bendruomenių atstovai iš kitų Europos Sąjungos šalių.