2018-09-17 Seminaras - Lietuvos jaunimo mokymai apie romų genocidą

Europos Tarybos jaunimo departamentas kartu su Tautinių mažumų departamentu prie LRV ir Romų visuomenės centru kviečia jaunimą į mokymus apie romų genocidą. Mokymai vyks lapkričio 6-8 dienomis Vilniuje.

2018-06-21 Būtina aktyviau registruoti neapykantos nusikaltimus siekiant padėti šių nusikaltimų aukoms

Geresnis neapykantos nusikaltimų visoje ES registravimas padės valstybėms narėms kovoti su šia įsisenėjusia problema. Naujausioje Europos Sąjungos pagrindinių teisių agentūros ataskaitoje pateikiami įtikinami valstybių narių padarytos pažangos įrodymai ir patarimai, kaip toliau gerinti padėtį.

2018-06-11 Pasirašykite peticiją - padėkite savo giminaičiams, kaimynams, bendradarbiams, o gal ir sau patiems.

Beveik kas dešimtas Lietuvos gyventojas turi skolą, kuri perduota antstoliams – tai 250 000 žmonių.Nors atskaitymai nuo darbo užmokesčio gerokai didesni nei kitose Europos Sąjungos valstybėse, skolos nemažėja.

Dabartinė skolų grąžinimo sistema verčia emigruoti arba dirbti nelegaliai ir slėpti savo pajamas – dirbant legaliai po išskaitų dažnai nelieka net ir minimalių lėšų pragyvenimui.

 

2018-05-23 Lietuvoje skolos skandina, suteikime galimybę jas grąžinti

„Skola – tai kilpa, kurią lieka tik patraukti“, – socialinė darbuotoja, dirbanti su skolų turinčiais žmonėmis.

Vienas iš dešimties Lietuvos gyventojų turi skolą, kuri perduota antstoliams – tai 250 000 žmonių arba beveik tiek, kiek gyventojų turi antras pagal dydį Lietuvos miestas Kaunas.

2018-05-07 Vilnius Social Club kviečia praleisti „Dieną gatvėje“!

„Diena gatvėje“ – tai renginys skirtas Naujininkų bendruomenei. Šiuo renginiu Vilnius Social Club komanda siekia prisidėti prie bendruomeninių ryšių stiprinimo, paskatinti dialogą tarp skirtingų žmonių, suteikti erdvę jauniems žmonėms dalyvauti bendruomenės gyvenime, o Naujininkuose veikiančioms organizacijoms – pristatyti savo veiklą.