2019-05-02 Lietuvos gyventojų nuostatos etninių ir religinių grupių Lietuvoje atžvilgiu 2019 m.

Šių metų balandžio 30 d. vykusios konferencijos „Etninė ir religinė įvairovė: įtraukties strategijos įmonėse“ metu Lietuvos socialinių tyrimų centro Etninių tyrimų institutas, Lietuvos „Įvairovės Chartija“ ir „Diversity Development group“ pristatė reprezentatyvios Lietuvos gyventojų apklausos, kurios metu buvo siekiama atskleisti nuostatas etninių ir religinių grupių Lietuvoje atžvilgiu, rezultatus.

2019-01-10 Romani Rose: "Istorinė diena mūsų tautinei mažumai"

2018 m. gruodžio 14 d. Vokietijos Federacinės Žemės pasirašė istorinį susitarimą išsaugoti  Nacių persekiojamų Sinti ir Romų laidojimo vietas. Susitarimą pasirašė Federalinių Žemių Ministras Dr Giffey.

2018-09-17 Seminaras - Lietuvos jaunimo mokymai apie romų genocidą

Europos Tarybos jaunimo departamentas kartu su Tautinių mažumų departamentu prie LRV ir Romų visuomenės centru kviečia jaunimą į mokymus apie romų genocidą. Mokymai vyks lapkričio 6-8 dienomis Vilniuje.

2018-06-21 Būtina aktyviau registruoti neapykantos nusikaltimus siekiant padėti šių nusikaltimų aukoms

Geresnis neapykantos nusikaltimų visoje ES registravimas padės valstybėms narėms kovoti su šia įsisenėjusia problema. Naujausioje Europos Sąjungos pagrindinių teisių agentūros ataskaitoje pateikiami įtikinami valstybių narių padarytos pažangos įrodymai ir patarimai, kaip toliau gerinti padėtį.

2018-06-11 Pasirašykite peticiją - padėkite savo giminaičiams, kaimynams, bendradarbiams, o gal ir sau patiems.

Beveik kas dešimtas Lietuvos gyventojas turi skolą, kuri perduota antstoliams – tai 250 000 žmonių.Nors atskaitymai nuo darbo užmokesčio gerokai didesni nei kitose Europos Sąjungos valstybėse, skolos nemažėja.

Dabartinė skolų grąžinimo sistema verčia emigruoti arba dirbti nelegaliai ir slėpti savo pajamas – dirbant legaliai po išskaitų dažnai nelieka net ir minimalių lėšų pragyvenimui.