Romų visuomenės centras prisijungia prie akcijos „Futbolo žmonių savaitės“

"We are Football People" - Thomas Hitzlsperger, Yaya Touré and Casey Stoney

Romų visuomenės centras prisijungia prie tūkstančio grupių Europoje, kurios šį mėnesį panaudos futbolo galią kovoje prieš diskriminaciją ir deklaruos save kaip Futbolo žmones.

FARE kampanijoje dalyvaus skirtingos grupės iš daugiau nei 40 šalių. Jos kartu mes iššūkį diskriminacijai žaidžiant futbolą.

Romų visuomenės centras ir FARE tinklas tiki, kad futbolas, kaip populiariausias sporto žaidimas, yra mūsų visų vertybė, naikinanti barjerus, paverčianti mus visus Futbolo žmonėmis.

 Spalio 9 – 23 dienomis mėgėjai ir profesionalai, net nacionalinių rinktinių žaidėjai, šiuo metų rungtyniaujantys 2016 m. UEFA Euro kvalifikaciniuose mačuose, dalyvauja kampanijoje, skirtoje sirgaliams visame pasaulyje.

Spalio 22 d. Romų visuomenės centras organizuoja Futbolo turnyrą Vilniaus futbolo mokykloje.

„Ši kampanija – įkvėpimo laikotarpis, per kurį nevyriausybinės organizacijos veikia kartu kovojant prieš diskriminaciją ir atskirtį. Mes laukiame virš 2000 renginių ir tikimės, kad Futbolo žmonių judėjimas plečiasi,“ – pasakė FARE tinklo vykdomasis direktorius Piara Powar.

Dmitrij Kartašov, Vilniaus Futbolo mokyklos treneris, pasveikino turnyro dalyvius ir pasakė: “Futbolas nepripažįsta tautybių, rasių, mažumų, visi lygus, būdami skirtingi. Mus malonu pasveikinti Romų visuomenės centro komandas, tikimės, kad mes dar nė kartą susitiksime“.

Romų visuomenės centras kviečia visus prisijungti prie antidiskriminacinės veiklos, dalyvaujant tokiose kampanijose kaip Futbolo žmonės, ir keisti aplinką. Mes savo ruožtu tai darome futbolo pagalba.

Informacija apie kampaniją Futbolo žmonės (Football People weeks) patalpinta http://www.farenet.org ir Fare puslapyje http://www.facebook.com/farenetwork and https://twitter.com/farenet.

Informacija taip pat svetainėje on http:// www.roma.lt.